Müükhouse
Maison with Grange in Vigy
499 000 €
499 €/m²
10
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
1000 m²
Elamispind
600 m²
Krunt
Kirjeldus
This property comprises a house and a large barn, situated in the heart of Vigy village. The house includes a living space with a dining room, kitchen, two bedrooms, a bathroom with WC, a study, a loft, and a cellar, alongside a private garden. The barn features an old stable, machine storage, a large shed, and a loft, with a private courtyard and potential for various projects.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
23 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
11 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
11 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.