Müükapartment
10-room apartment in Welschbillig
295 000 €
1574 €/m²
10
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
187 m²
Elamispind
Ehitusaasta1861
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,4 km6 minRaudteejaam
4 km11 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
2,6 km7 minKeskkool
13 km35 minÜlikool
13 km33 minRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km8 minToidupood
2,0 km31 minRestoran
4 km10 minPank
2,3 km6 minTervishoid
Apteek
4 km12 minArst
4 km12 minHaigla
12 km32 minVeterinaaria
4 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km20 minRand
10 km27 minKeskkond
Raudtee
1,3 km21 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.