Müükhouse
Maison de Style with Garden in Tours
395 000 €
3038 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
130 m²
Elamispind
400 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-bedroom house, with two bathrooms and two WCs, is situated on two levels. The basement includes a cellar, garage, workshop, and lingerie. The property is conveniently located near tram and shops, with a fenced garden providing external access. Minimal refurbishment is anticipated.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Aed
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
181 kWh/m²/yrD
Class D — 181 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
39 kg CO²/m²/yrD
Class D — 39 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalKaubanduskeskus
21 kmPank
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.