Müükhouse
Maison de Maître with Pool in Montrond-les-Bains
599 000 €
1843 €/m²
10
Toad kokku
6
Magamistoad
325 m²
Elamispind
6000 m²
Krunt
17 m²
Terrass
10
Parkimiskohad
Kirjeldus
This 325 m² maison de maître features four bedrooms and five bathrooms, set within a 6,000 m² landscaped park. The property includes a heated swimming pool, a pool house with kitchenette, and two large outbuildings. It is located in the sought-after area of Montrond-les-Bains, close to the Loire River and Saint-Étienne.
Ehitusaasta1923
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust3
Turvalisus24/7
Energiaklass
285 kWh/m²/yrE
Class E — 285 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
62 kg CO²/m²/yrE
Class E — 62 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
66 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
22 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

garden
Maison de Maître with Pool in Montrond-les-Bains
599 000 €
1843 €/m²
Avaldaja
Christophe AVON
Agence Homicca
Viide: CA31247
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.