Müükhouse
Maison de campagne 5 ch beau terrain
199 000 €
1453 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
137 m²
Elamispind
8262 m²
Krunt
Kirjeldus
Maison de campagne située au calme à 3 minutes de NOYEN sur Sarthe et de la gare SNCF, elle ce compose d'une salle à manger, d'un salon, une cuisine aménagée, de trois chambres, d'une salle de bains, w-c et d'une véranda accessible par la cuisine. A l'étage palier, 2 chambres, salle d'eau w-c, réserve.<br>Terrain clos arboré avec une jolie pièce d'eau, garage en dépendance.<br> <br>Les information...
OmandTäis
Lisaomadused
Aed
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
285 kWh/m²/yrE
Class E — 285 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
122 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
24 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
14 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond