Müükhouse
Maison de 80m2 - 4 pièces à Orry-la-ville !
350 000 €
4375 €/m²
4
Toad kokku
80 m²
Elamispind
482 m²
Krunt
Kirjeldus
Charmante maison de 80m2 - 4 pièces à Orry-la-ville ! Située dans un environnement recherché d'Orry-la-Ville, cette maison profite d'un emplacement privilégié à proximité immédiate de toutes les commodités. Elle bénéficie également d'un accès rapide aux gares de Gare de La Borne Blanche (RER D) et Gare d'Orry-la-Ville - Coye, permettant de rejoindre Paris Gare du Nord en seulement 20 minutes en...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
25 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee