Müükhouse
Luxury Villa with Vineyard in La Garde-Freinet
1 785 000 €
11 156 €/m²
4
Magamistoad
3
Vannitoad
160 m²
Elamispind
65 000 m²
Krunt
65 000 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom villa, constructed in 2004, is located in La Garde-Freinet, set over 6.5 hectares, with 5 hectares dedicated to vineyards. The 160m² building is constructed with quality materials, offering generous volumes and an unobstructed view. The property is situated in a tranquil setting, providing a peaceful environment.
Ehitusaasta2004
Lisaomadused
Maavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
34 kmHaridus
Algkool
6 kmKeskkool
8 kmÜlikool
25 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
8 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
9 kmRand
10 kmPhoto Tour

facade

living room

bedroom

garden

kitchen

bathroom
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.