Müükhouse
Luxury Villa with Sea View in Matola, Spain
695 000 €
3564 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
195 m²
Elamispind
1500 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This detached house offers four bedrooms and three bathrooms, located in a gated community in Matola, Spain. The property features a private pool, a balcony, and air conditioning, with a sea view. It includes a private garden and is situated near various amenities and the city center of Elche, approximately seven minutes away.
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1234.99 kg CO²/m²/yrA
Class A — 1234.99 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
5 kmRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
13 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

pool area

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.