Müükhouse
Luxury Villa with Private Garden in Parma
625 000 €
4058 €/m²
Via La Spezia 253, Parma
4
Toad kokku
2
Vannitoad
24/7
Turvalisus
154 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom villa is a partially furnished, two-level property with an independent entrance and private garden. It features a private lift, living room, kitchen, three bedrooms, two bathrooms, portico, balcony, and garage with parking spaces. The property includes high-quality finishes, a distinctive iron/wood staircase with glass balustrades, and underfloor heating and cooling...
Ehitusaasta2024
Asukoht
Via La Spezia 253, Parma
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
5 km13 minLennujaam
4 km11 minHaridus
Lasteaed
1,3 km21 minÜlikool
2,2 km6 minRaamatukogu
2,3 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km17 minToidupood
1,9 km29 minRestoran
200 m3 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
1,2 km19 minArst
3 km8 minHaigla
2,9 km8 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
21 km56 minKeskkond
Raudtee
800 m13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.