Müükhouse
Luxury Villa with Pool in Saint-Raphaël
2 990 000 €
9492 €/m²
10
Toad kokku
5
Magamistoad
5
Vannitoad
315 m²
Elamispind
2000 m²
Krunt
1936 m²
Aed
Kirjeldus
This ten-bedroom, ten-bathroom villa is located in a secure, gated estate near golf courses and shops. The property features a contemporary design with panoramic views of Estérel, a large living/dining room, an American kitchen, and a private pool. Additional amenities include a 115 m² garage, gym, pool house, and a 1,936 m² garden.
SeisukordHea
KüteElekter
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
38 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
4 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.