Müükhouse
Luxury Villa with Pool in Pilar de la Horadada
422 500 €
3772 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
112 m²
Elamispind
300 m²
Krunt
Kirjeldus
This luxury villa features three bedrooms and two bathrooms, with an open-plan living room and kitchen that includes a central island. The property offers views of a private pool and a spacious solarium. Located near the Lo Romero golf course and within a 15-minute drive to the beach, it provides a tranquil setting with convenient access to amenities.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
22 kmLennujaam
13 kmHaridus
Ülikool
10 kmRaamatukogu
9 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmPhoto Tour

bathroom

Luxury Villa with Pool in Pilar de la Horadada
422 500 €
3772 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cap EspaÑa
Viide: 132063881
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.