Müükhouse
Luxury Villa with Pool in Maussane-les-Alpilles
995 000 €
7654 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
130 m²
Elamispind
439 m²
Krunt
439 m²
Aed
Kirjeldus
This five-bedroom villa, located in the village of Maussane-les-Alpilles, features a completely renovated interior with contemporary tones. The ground floor includes a living room, fitted kitchen, and a suite with a bathroom and dressing room. The property boasts a 4x8m heated swimming pool with Jacuzzi, a garage with mezzanine, and parking for six vehicles.
Ehitusaasta1975
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
41 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
4 kmKeskkool
8 kmÜlikool
16 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmPhoto Tour

bedroom
Luxury Villa with Pool in Maussane-les-Alpilles
995 000 €
7654 €/m²
Avaldaja
Home Hunts
Viide: 129418804
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 14. aug 2025 | 1 049 000 € | 7657 € / m² | Algne |
| 6. veebr 2026 | 995 000 € | 7263 € / m² | -5.1% |