Müükhouse
Luxury Villa with Pool in Alcobaça
645 000 €
1843 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
350 m²
Elamispind
1950 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom villa is located on the serene hillside of Cadarroeira, Alfeizerao, Alcobaça. It features a private swimming pool, south-facing orientation for natural light, and expansive interiors with fluid indoor-outdoor living. The property offers clean architectural lines, floor-to-ceiling glazing, and is within 5 minutes of Sao Martinho do Porto bay.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
77 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
11 kmRaamatukogu
11 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.