Müükapartment
5-room apartment in Arezzo
1 300 000 €
3171 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
410 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
64 kmHaridus
LähedalRand
10 kmKeskkond