Müükhouse
Luxury New Build with South Garden in Jabbeke
690 000 €
3450 €/m²
marietje delaerestraat 11
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
200 m²
Elamispind
515 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This new build house features four bedrooms and two bathrooms, with a south-facing garden spanning 515 m². The property boasts high-quality finishes, including Villeroy & Boch porcelain and Hansgrohe taps, and is designed for energy efficiency with an EPC score of A+. Located near Bruges, it offers a blend of tranquility and accessibility to urban amenities.
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
20 kWh/m²/yrA+
Class A+ — 20 kWh/m²/yr
Asukoht
marietje delaerestraat 11
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
8 km20 minLennujaam
67 km2.9hHaridus
Lasteaed
2,4 km6 minÜlikool
8 km20 minRaamatukogu
200 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m4 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,1 km16 minHaigla
8 km20 minVeterinaaria
5 km14 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m12 minRand
700 m11 minKeskkond
Suurem tee
900 m14 minRaudtee
2,2 km6 minPhoto Tour

living room

bathroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.