Müükapartment
Luxury Meublé Apartments in Châteaubriant
559 100 €
2565 €/m²
7
Toad kokku
7
Magamistoad
3
Vannitoad
218 m²
Elamispind
Kirjeldus
This luxury apartment complex, constructed in 1948, is designed for investment and comprises several furnished units. It includes three furnished apartments, each with a kitchenette, living area, bedroom, and bathroom, alongside four shared rooms with communal kitchen and living space. The property also features a common terrace and attic space, with a well-maintained structure offering potential...
Ehitusaasta1948
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
7 kmLennujaam
49 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
5 kmKeskkool
5 kmÜlikool
42 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
5 kmRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
6 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
16 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.