Müükhouse
Luxury House with Sea View in Piriac-sur-Mer
2 110 000 €
10 603 €/m²
9
Toad kokku
7
Magamistoad
3
Vannitoad
199 m²
Elamispind
130 m²
Krunt
130 m²
Terrass
Kirjeldus
This nine-bedroom, six-bathroom house is situated on a wooded 3,647 m² plot in Piriac-sur-Mer, offering panoramic sea views from both levels. Constructed in 1973 and renovated in 2022, the property features a large south-facing terrace, a fully equipped basement, and a private path to the coastal walk. The house includes a security system, domotics, and a fireplace.
Ehitusaasta1973
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
KüteGaas
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
74 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
10 kmÜlikool
26 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
10 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.