Müükhouse
Luxury House with Pool in Limonest
799 000 €
3995 €/m²
9
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
200 m²
Elamispind
980 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This nine-bedroom house features a welcoming entrance, a bright kitchen, a comfortable living and dining area, and a spacious reception room. The upper floor includes a master bedroom with en-suite bathroom, three additional bedrooms, and a second bathroom. The property offers a 47 m² garage, workshop, and cellar, along with a landscaped garden, swimming pool, and a large pool house. Two independe...
Ehitusaasta1940
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
7 kmLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.