Müükhouse
Luxury House with Pool in Colayrac-Saint-Cirq
480 000 €
2308 €/m²
7
Toad kokku
208 m²
Elamispind
2832 m²
Krunt
Lõuna
Suund
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This seven-bedroom, six-bathroom luxury house is located in Saint-Hilaire-de-Lusignan, set in a verdant and preserved environment. The property features a 60 m² living area with a mezzanine, a suite, and five spacious bedrooms. Outdoor amenities include a pool, pool house, and multiple terraces, complemented by solar panels and modern facilities.
Ehitusaasta1990
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
67 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
4 kmKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

garden
Luxury House with Pool in Colayrac-Saint-Cirq
480 000 €
2308 €/m²
Avaldaja
Propriétés-Privées.com
Viide: 443985VREV
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.