Müükhouse
Luxury House with Pool in Cascais Historic Centre
890 000 €
7807 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
114 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom house, recently built and fully renovated in 2023, is located in the historic centre of Cascais. The property features a 30 m² courtyard with a small dipping pool and a 20 m² balcony. It includes a living room with a fireplace, a kitchen with an electric cooker, and three bathrooms, one en-suite.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
24 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.