Müükhouse
Luxury House with Park in Cugand
549 900 €
2558 €/m²
10
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
215 m²
Elamispind
6765 m²
Krunt
6745 m²
Aed
Kirjeldus
This ten-bedroom, five-bathroom house is located in Cugand, a short distance from Clisson. The property features a spacious living area of 215 m², a large entrance hall, and a master suite with private shower room. It includes a wooded park of 6,745 m², offering a peaceful setting, and approximately 200 m² of outbuildings with potential for various uses.
Ehitusaasta1872
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
7 kmLennujaam
31 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
7 kmÜlikool
28 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
3 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.