Müükhouse
Luxury House with Greenbelt View in Le Mesnil-le-Roi
1 190 000 €
11 782 €/m²
10
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
101 m²
Elamispind
1950 m²
Krunt
Kirjeldus
This ten-bedroom house, requiring renovation, is located on a 1,950 m² plot in a sought-after suburban area. The property offers a greenbelt view and is within 1,500 metres of the nearest train station, with a bus stop a two-minute walk away. Local schools, shops, and medical facilities are within 500 metres.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
9 kmLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond

kitchen
Luxury House with Greenbelt View in Le Mesnil-le-Roi
1 190 000 €
11 782 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Prestige Immobilier
Viide: 131322752
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.