Müükhouse
Luxury House with Garden in Arcangues
1 490 000 €
6622 €/m²
7
Toad kokku
225 m²
Elamispind
Kirjeldus
This seven-bedroom, five-bathroom luxury house is located in Arcangues, offering a peaceful green setting within walking distance of the village. The property features a spacious double living room and dining room with triple exposure, a separate kitchen, and a large terrace overlooking a golf course. Additional amenities include a basement garage, storeroom, and underfloor heating.
Ehitusaasta2000
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Aed
Metsavaade
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: sothebysrealty-france.com
Energiatõhusus
Energiaklass
127 kWh/m²/yrC
Class C — 127 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
25 kg CO²/m²/yrC
Class C — 25 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
4 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

Luxury House with Garden in Arcangues
1 490 000 €
6622 €/m²
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.