Müükhouse
Luxury House Under Construction in Bausén
539 000 €
1664 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
324 m²
Elamispind
Kirjeldus
This property is a four-bedroom, three-bathroom house under construction in Bausén, Catalonia. It features an expansive living room with a fireplace. Located in the Coto Esperanza area, the house is currently in the new construction phase.
SeisukordRenoveeritud
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
101 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
5 kmKeskkool
9 kmÜlikool
24 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.