Müükapartment
Luxury Flat with Sea View in Mijas
481 400 €
3675 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
131 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
12 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom luxury flat is located in the gated residential complex Célere Sunrise in Mijas. The property features a 12 m² terrace with sea views and includes parking and storage space. The development offers a community pool, garden areas, and a chill-out area, with homes designed to high standards.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
18 kmLennujaam
107 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
16 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
13 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.