Müükapartment
Luxury Flat with River Views in Vila Nova de Gaia
508 800 €
4349 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
2
Vannitoad
117 m²
Elamispind
Kirjeldus
This luxury flat offers a single room with air conditioning, double-glazed windows, and a fully equipped kitchen. Most units provide views over the Douro River and Porto city. Located near Ponte D. Luiz I and the Serra do Pilar miradouro, the property is close to various transport options and features a private internal garden.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.