Müükapartment
Luxury Flat with Pool in Tassin-la-Demi-Lune
565 000 €
6975 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
81 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
19 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom luxury flat is located on the second floor of a secure, high-standing residence in the centre of Tassin-la-Demi-Lune. It features a 19 m² balcony, a private pool, and two balconies. The property offers high ceilings of 2.50 m, an arbor-covered space, and is within walking distance of all amenities, including a double parking space in the basement.
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
23 kmHaridus
LähedalRand
5 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

facade

bedroom

living room

living room
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.