Müükapartment
Luxury Flat with Pool in Manta Rota
599 000 €
4992 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
120 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom luxury flat is recently built and located approximately 200m from Manta Rota beach. Situated on the ground floor of a housing complex, it features large balconies, premium materials, and sophisticated design details. The property is part of a condominium with a swimming pool, parking spaces, and garages.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
39 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
20 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.