Müükapartment
Luxury Flat with Pool in Málaga
609 500 €
4688 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
130 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
29 m²
Terrass
Kirjeldus
This luxury flat offers three bedrooms and includes a 29 m² terrace. The property features air conditioning, a private pool, and a garage parking space. Located in a secure residential development with communal amenities such as a gym and gardens, it is close to the beach and local services.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
73 kmHaridus

Luxury Flat with Pool in Málaga
609 500 €
4688 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Arena Blanca
Viide: 131340891
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 10. mai 2026 | 609 500 € | 4688 € / m² | Algne |
| 12. mai 2026 | 604 500 € | 4650 € / m² | -0.8% |
| 12. mai 2026 | 597 500 € | 4596 € / m² | -1.2% |
| 18. mai 2026 | 614 500 € | 4727 € / m² | +2.8% |