Müükapartment
Luxury Flat with Pool in Les Gets
665 000 €
10 726 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
62 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located in the heart of Les Gets resort, within a luxury residence featuring a spa and restaurant. The property includes a balcony, private parking in the basement, and a private cellar. It is situated in a quiet village setting, close to shops and the snow front, with a pool as an exterior amenity.
Ehitusaasta2020
SeisukordUus
OmandKaasomand
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
43 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
30 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.