Müükapartment
Luxury Flat with Pool in Estepona
Alates 695 000 €
8274 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
84 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom luxury flat is part of a new development in Estepona, Andalusia. The property features a communal pool and double-pane windows. Located within walking distance of Estepona's port and beaches, it offers a resort-style living experience in a low-rise, boutique apartment complex.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
89 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
32 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
5 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.