Müükapartment
Luxury Flat with Pool in Entroncamento
520 000 €
130 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
4000 m²
Elamispind
2600 m²
Krunt
Kirjeldus
This luxury three-bedroom flat is located in a new, secure condominium in Entroncamento. It features spacious, well-lit rooms, a modern kitchen, and private balconies. The development includes amenities such as a 24-hour security service, a swimming pool, and leisure areas.
Ehitusaasta2025
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
93 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
LähedalRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalRand
12 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.