Müükapartment
Luxury Flat with Pool in Amoros, Valencia
495 000 € – 465 000 €
3214 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
154 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This luxury flat offers three bedrooms and two bathrooms, featuring a modern and sophisticated design. The property includes a communal pool and a parking space. The development, expected to complete in June 2026, is located in Amoros, providing a serene environment with modern living amenities.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
7 kmLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
7 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
3 kmRestoran
3 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
5 kmHaigla
9 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
16 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.