Müükapartment
Luxury Flat with Historic Charm in Lyon
585 700 €
5700 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
102 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Põhi
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom flat, located on the second floor of an elegant building, offers a spacious living area with a view. The property features original parquet flooring, fireplaces, and high ceilings, with a need for complete renovation. It includes an intercom and gas heating, and is situated in a historic building constructed in 1840.
Ehitusaasta1840
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus2 / 4
Energiaklass
287 kWh/m²/yrE
Class E — 287 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
57 kg CO²/m²/yrE
Class E — 57 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
19 kmHaridus

Luxury Flat with Historic Charm in Lyon
585 700 €
5700 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
CENTRALYM
Viide: 2788
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 637 050 € | 6200 € / m² | Algne |
| 2. apr 2026 | 585 700 € | 5700 € / m² | -8.1% |