Müükapartment
Luxury Flat with Balcony in Saint-Didier-au-Mont-d'Or
599 000 €
9076 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
66 m²
Elamispind
8,7 m²
Terrass
Kirjeldus
This one-bedroom, two-room luxury flat is located in a high-end residence with garden access, close to schools and shops. The property features an open-plan living area with an 8.75 m² balcony, a bedroom, a bathroom, and a utility room. A garage is included in the basement, with the building scheduled for completion in January 2028.
Ehitusaasta2026
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmMetroopeatus
3 kmLennujaam
22 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

land plot

living room

garden

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.