Müükhouse
Luxury Finca with Pool in Puig d’en Valls
6 450 000 €
8487 €/m²
14
Toad kokku
8
Magamistoad
8
Vannitoad
760 m²
Elamispind
3336 m²
Krunt
3336 m²
Aed
Kirjeldus
This luxury finca offers seven bedrooms and seven bathrooms, combining traditional Ibizan charm with modern finishes. The property includes a main house and several annexes, with a built area of 878 m² on a 3,336 m² plot. Features include a spacious kitchen, two fireplaces, underfloor heating, and a tropical garden with a private swimming pool, terraces, and parking for five cars.
Ehitusaasta1932
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
LähedalRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
LähedalVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.