Müükapartment
5-room apartment in Saint-Ouen
1 550 000 €
8158 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
190 m²
Energiaklass
66 kWh/m²/yrC
Class C — 66 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
12 kg CO²/m²/yrC
Class C — 12 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee