Müükapartment
Luxury Duplex with Terrace in Thonon-les-Bains
674 000 €
4493 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
3
Vannitoad
150 m²
Elamispind
73,2 m²
Terrass
Kirjeldus
This six-bedroom duplex is located close to the centre of Thonon-les-Bains, offering easy access to amenities. The property features a contemporary and elegant design, with a 39 m² lounge area, a kitchen, and a large 73.24 m² terrace. It includes two bathrooms and one separate shower, enhancing practicality.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
30 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.