Müükapartment
Luxury Duplex Penthouse with Pool in Javea
515 000 €
3759 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
3
Vannitoad
137 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom duplex penthouse is located in a residential complex near Cala Blanca beach in Jávea. The ground floor features a spacious living-dining area, an open-plan kitchen, and a guest toilet, with a partly covered terrace. Upstairs, there are two en-suite bedrooms, each with a private terrace, and the property includes a communal swimming pool, private parking, and a storage space in the...
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
84 kmHaridus
Lasteaed
10 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.