Müükapartment
Luxury Apartment with Garden near Val d'Europe
712 000 €
5590 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
127 m²
Elamispind
Kirjeldus
This luxury apartment features three bedrooms, one bathroom, and a spacious living area of approximately 127 m². It includes an outdoor space of around 181 m² and is located in a verdant residential area close to Val d'Europe. The property boasts high-quality finishes and is presented with illustrative photos.
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: ladresse.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus

bathroom
Luxury Apartment with Garden near Val d'Europe
712 000 €
5590 €/m²
Avaldaja
L’ADRESSE SUCCESS IMMOBILIER
Viide: 2460-CHESSY-C005
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.