Müükapartment
Luxury Apartment with Art Deco Style in Paris 16
3 680 000 €
14 899 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
6
Vannitoad
24/7
Turvalisus
247 m²
Elamispind
Kirjeldus
This seven-bedroom, fully furnished apartment is located on the third floor of a prestigious 1930s Art Deco building in Paris 16. The property features a corner double living room with large picture windows, an eat-in kitchen, and five bedrooms, including a master suite with an en-suite bathroom. Additional amenities include an intercom and a security system.
Ehitusaasta1934
SeisukordRenoveeritud
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.