Müükapartment
Luxury Apartment for sale in Valberg, France - 129588271 - LuxuryEstate.com
620 000 €
7750 €/m²
3
Toad kokku
80 m²
Elamispind
Kirjeldus
Les chalets de Valberg Plus qu'une opportunité !!! En position dominante, venez découvrir cette résidence de prestige offrant une vue imprenable et panoramique sur les pistes de Valberg. Vous serez séduit par ce magnifique 3p en rez de jardin sur élevé offrant des prestations de qualités. Exposé plein Sud, un spacieux salon avec cuisine équipée donnant accès à une terrasse en bois de 30m2 ainsi...
Ehitusaasta2025
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
52 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
7 kmKeskkool
13 kmÜlikool
47 kmRaamatukogu
15 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
18 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmPhoto Tour

facade

terrace patio