Müükhouse
4-bedroom house in Cascais e Estoril
5 000 000 €
10 730 €/m²
4
Magamistoad
5
Vannitoad
466 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
23 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
3 kmKeskkool
20 kmÜlikool