Müükhouse
5-room house in Nivå
6 995 000 DKK ≈ 936 072 €
41 147 DKK/m² ≈ 5506 €/m²
Teglbakken 9, 2990 Nivå
5
Toad kokku
2
Vannitoad
170 m²
Elamispind
Ehitusaasta2023
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: home.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Teglbakken 9, 2990 Nivå
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
11 km28 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
2,8 km7 minKeskkool
30 km1.3hÜlikool
8 km20 minRaamatukogu
1,4 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,4 km22 minToidupood
1,4 km22 minRestoran
2,2 km6 minTervishoid
Apteek
1,4 km22 minArst
1,1 km18 minHaigla
10 km25 minVeterinaaria
7 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km18 minRand
2,6 km7 minKeskkond
Suurem tee
400 m6 minRaudtee
1,6 km25 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.