Müükhouse
Longère with Garden in Blain
191 340 €
2174 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
88 m²
Elamispind
1000 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This longère, located in a rural hamlet near Blain, features south-facing stone façade and offers spacious volumes. It includes a living room with fireplace, four bedrooms (two on the ground floor), an attic suitable for conversion, and a former stable. The property also has a stone garage/outhouse, a private well, and an approximately 1000 m² wooded garden.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Aed
Maavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
387 kWh/m²/yrG
Class G — 387 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
111 kg CO²/m²/yrG
Class G — 111 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
16 kmLennujaam
34 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
4 kmKeskkool
3 kmÜlikool
27 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
3 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
3 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmPhoto Tour

facade

facade

attic
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.