Müükhouse
Longère with Barn in Quiet Setting
200 000 €
1481 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
135 m²
Elamispind
2003 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This longère with barn comprises four rooms and two bedrooms, offering significant potential for development. The property features a spacious, well-lit living area with a wood-burning stove and a modern kitchen with an island. Additional amenities include a separate toilet, a shower room with a double Italian shower, and a large bedroom with potential for further development. The property also in...
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
66 kmHaridus
Algkool
5 kmKeskkool
7 kmÜlikool
24 kmRaamatukogu
12 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
3 kmRestoran
4 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
3 kmArst
8 kmHaigla
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
8 kmRand
7 kmKeskkond

Longère with Barn in Quiet Setting
200 000 €
1481 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. juuli 2025 | 240 000 € | 1782 € / m² | Algne |
| 17. sept 2025 | 219 000 € | 1626 € / m² | -8.8% |
| 13. veebr 2026 | 205 000 € | 1530 € / m² | -6.4% |
| 21. mai 2026 | 200 000 € | 1493 € / m² | -2.4% |