Müükapartment
Loft with Terrace near Retiro Park, Madrid
789 000 €
15 780 €/m²
calle Del Duque de Sesto, Madrid
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
Loe
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom loft features a terrace and air conditioning, located on the sixth floor of a representative building. The property is fully exterior with a northwest orientation, ensuring abundant natural light. It is situated just two minutes from Retiro Park, offering a blend of urban luxury and tranquility.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus6
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,1 km18 minMetroopeatus
200 m3 minLennujaam
9 km24 minHaridus
Lasteaed
800 m13 minAlgkool
5 km12 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
0 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
100 m2 minHaigla
400 m7 minVeterinaaria
600 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
5 km12 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
800 m13 minPhoto Tour

living room

terrace patio

bedroom

bathroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.