Müükapartment
Loft with Character in Toulouse Saint-Cyprien
360 000 €
4315 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
83,4 m²
Elamispind
Kirjeldus
This loft in Toulouse's Saint-Cyprien features two bedrooms and one bathroom, with a total area of 84 m² Carrez. It is located on the third and top floor of a building with an elevator, offering a spacious living area of approximately 50 m² with an open-plan kitchen. The property includes exposed Toulouse bricks, beams, and high ceilings, providing a unique blend of modern comfort and historical c...
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus3
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
237 kWh/m²/yrD
Class D — 237 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalRand
6 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.