Müükapartment
Loft-Style Flat in Old Town Annecy
398 000 €
6525 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
61 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom luxury flat features an open-plan kitchen/living room, a shower room, an office area, and a mezzanine sleeping area. Located in the heart of Annecy's old town, the property is situated in a quiet building, making it suitable as a primary residence, second home, or investment. ANNECY SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY specialises in exceptional properties in the Annecy basin and surrou...
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
35 kmHaridus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.