Müükhouse
Loft Studio with Orchard in Rural Setting
80 000 €
2667 €/m²
Orba
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
30 m²
Elamispind
3130 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This property features a one-bedroom, 30 m² loft studio, fully refurbished and furnished, located on a 3,130 m² agricultural plot. The studio, oriented south, offers a diaphanous and welcoming interior with a combined living, sleeping, and kitchen area, and an independent bathroom. The plot, currently producing mandarins, includes amenities such as irrigation water, a gas kitchen, and a gas heater...
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,6 km25 minRaudteejaam
24 km1.1hLennujaam
70 km3.0hHaridus
Lasteaed
2,3 km6 minÜlikool
15 km38 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km17 minToidupood
1,2 km20 minRestoran
600 m9 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
1,3 km20 minArst
1,2 km18 minHaigla
3,0 km8 minVeterinaaria
1,3 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km19 minRand
10 km25 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.